FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ

Tarafından Recep Gülmez

ÜRÜN KATALOG ÇEKİMLERİ

Firmanızın üretmiş olduğu; Tekstil, Gıda, Kozmetik, Ayakkabı Çanta ve birçok alanda yapılan ürünlerin çekimleri ile satışa hazır hale getirilmesi ve piyasaya sunulması pazarlama stratejilerinden biri haline gelmiştir.


SEMİNER VE KONFERANS ÇEKİMLERİ

Firmanızın kurumsal etkinlikleri bakımından seminer veya konferanslarının çekimlerini yaparak, sosyal medya işletmelerinizde veya web sitelerinde kullanabileceğiniz, video çekimleri ve fotoğraf çekimleri ile firmanızın görselini çıkarabilirsiniz.


NİKÂH VE DÜĞÜN ÇEKİMLERİ

Fotoğrafçılığın ne çok tercih edilen bölümlerinden biri de Düğün Fotoğrafçılığıdır. Yorucu ve zahmetli bir işe sahip olan bu meslek, tüm zamanların en çok ilgi odağı haline geldi.  Düğün, Nişan, Nikah, Dış Çekimler, Düğün Klipleri, Drone Çekimleri gibi çekimlerde girince evlenecek çiftlerimizi bir hayli seçim zorluğuna yönlendirmiş oluyoruz.


MİMARİ VE MEKÂN ÇEKİMLERİ

İnşaat Sektöründe birçok yapılar ve mimari çekimlerini de Vintage Medya & Ajans Olarak hizmet olarak vermeye başladık.  Profesyonel ekipmanlarımız ile ister iç mekan çekimleri, isterseniz havadan çekimler ile yapılarınızı ve mimarilerinizin çekimlerini gerçekleştirebiliriz.


DOĞUM ÖNCESİ, BEBEK VE AİLE ÇEKİMLERİ

Stüdyo da yapılan konsept çekimleri ile bebeğinizle ilk hatıra çekimlerinizde anılarınızı canlı tutabilirsiniz. Ailece olarak da stüdyomuzda arka fon renklerinde çekimleri yapmaktayız. Bebeğinizin ilk günlerinde ilk çekimlerinde stüdyo çekimlerinde kullanılacak kostümler ile ya da sizlerin getirmiş olduğu kostümler ile çekimleri gerçekleştirmeyiz.